oferta nr
42Ośrodek Wypoczynkowy Grzybia Dąbrowa
Posiadamy strzeżone, piaszczyste kąpielisko o długości 50 m, w tym 2 tory wodne wyznaczone przez pomost w kształcie prostokątnym, jak również kąpielisko dla małych dzieci ze zjeżdżalnią oraz przystań dla sprzętu wodnego (głównie łodzi wędkarskich, kajaków
| miejscowość | Czarna Dąbrowa - Pomorskie, 77-143 pokaż |
|---|---|
| adres | Czarna Dąbrowa pokaż |
| lizba miejsc | 100 |
| telefon | pokaż |
| WWW | www.grzybiadabrowa.pl |
| napisz |
opis:
Ośrodek położony jest nad jeziorem "Czarne Dąbrówno" w 90-letnim lesie sosnowym,13 km od Bytowa (zamek krzyżacki, liczne festyny), ok. 95 km od Gdańska, 85 km od Ustki i Łeby, ok. 35 km od Wdzydz Kiszewskich (skansen kaszubski).
Zlokalizowany jest na półwyspie - teren pagórkowaty, całkowicie zalesiony. Okolica zwana "Grzybią Dąbrową" z racji dużej ilości grzybów i innego runa leśnego.
4 TYPY DOMKÓW
od dwu do cztero osobowych
NA TERENIE OŚRODKA;
Stołówka, Kawiarnia, Sklep, Wędzarnia, Suszarnia, Wypożyczalnia rowerów.
DOBA HOTELOWA
zaczyna się o 20.00, a kończy o 16.00. Pierwszym posiłkiem jest śniadanie dnia następnego, ostatnim kolacja. Można wykupić same obiady.
- gastronomia:
- wyżywienie całodzienne
- usługi dodatkowe:
- akceptacja zwierząt
- parking
- wypożyczamy rowery
- wyposażenie:
- aneks kuchenny
- TV/TV Sat
- czajnik elektryczny
- sprzęt plażowy
- aktywnie:
- ryby/grzyby
- bilard
- tenis stołowy
- badminton, siatkówka
- atrakcje w obiekcie:
- na zewnątrz grill
- plac zabaw
- miejsce na ognisko
Pokaż inne obiekty w promieniu: 2km • 5km • 10km • 25km • 50km













